Gönderen Konu: "Senaryo Nasıl Yazılır" Workshop (İZMİR) (4-5.Mart.2011)  (Okunma sayısı 7413 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Arda

• Global Moderator
  • Jr. Member
"Senaryo Nasıl Yazılır" Workshop (İZMİR) (4-5.Mart.2011)
« : Şubat 26, 2011, 05:32:00 ÖÖ »
Derneğimiz İZMİR'de herkesin katılabileceği "Senaryo Nasıl Yazılır" konulu bir seminer / workshop düzenlemiştir. Amaç; Türk Sineması'na yeni soluklar getirecek senaryolar yazılmasını öğretmektir.

Bu workshopta; sinema Filmi, tv dizi filmi, belgesel, klip, reklam filmi, kısa film senaryosu nasıl yazılır? Film Öyküsü, Geliştirim Senaryosu nedir? Proje dosyası hazırlamak, telif hakkını koruma yöntemleri, gibi konular işlenecektir.

YER: Konak Belediyesi Prof. Dr.Türkan Saylan Alsancak Kültür Sanat Merkezi.

TARİH ve SAATLER

Hafta içi Grubu : 4 Mart Cuma : 14.00 - 18.00

Hafta Sonu Grubu: 5 Mart C.tesi : 13.00 - 17.00

Katılım Şartları:

- Yaş ve eğitim şartı yoktur.

-Başvuranlar arasında seçim yapma şansımız yoktur. Bu nedenle başvuran ilk 20 öğrenci atölyeye alınacaktır. (il dışından gelen başvurular da kabul edilecektir)

- Workshop çalışması 1 gün 4 saat sürecektir. Atölye 20’şer kişi ile sınırlıdır.

-Atölye sonrasında bir projede ortak çalışmayı istemek ve

-Demokratik, hoşgörülü ve grup çalışmasına uyumlu olmak katılım için şarttır.

- Eğitmenlerimiz İstanbul’dan gelmektedir.

-Sinemaya ve senaryo yazmaya ilgi duymanız yeterlidir.

-Eğitim ücreti 100 TL. dır ve atölyenin ilk günü ödenir. 

-Eğitim DVD si, ikram ve basılı materyal verilecektir.

GSM:0.555.7477557

Tel Ankara: 0.312.425 41 29

Tel İstanbul: 0.216.450 44 68
Başvuru için; ad-soyad, gsm no, meslek ve katılım tarihi (4 veya 5 ) bilgilerini yazarak sinematekdernegi@gmail.comBu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir adresine mail göndermeniz yeterlidir

http://www.sinematek.org/s/workshop/senaryo-workshop-izmir.html