Gönderen Konu: kısa film yapımlarına çalışma arkadaşı  (Okunma sayısı 3465 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

antonin

• Newbie
  • *
kısa film yapımlarına çalışma arkadaşı
« : Ekim 05, 2010, 12:11:44 ÖS »
Merhaba arkadaşlar;

ben bir sinema meraklısıyım ve senaryolar yazıyorum. yazdığım senaryoları film yapma niyetindeyim; ancak bu konuda yeterli tecrübeye sahip değilim. bu nedenle hali hazırda kısa film çekecek arkadaşlar varsa ve çalışma arkadaşına ihtiyaçları varsa ben deneyim kazanmak ve bu işlerle uğraşan daha fazla insan tanımak adına ekiplerinde çalışmaya gönüllüyüm. bugüne kadar 3 adet öğrenci işi kısa filmde rol aldım. ancak öncelikli niyetim kamera arkasında çalışmak. ayrıca kamera sıkıntısı olan arkadaşlar varsa bende yarı profesyonel canon xm1 3ccd bir kamera var. bu konuda da yardımcı olabilirim.

tek şartım, çalışacağım arkadaşların yaptıkları işi ciddiye almaları ve ellerinde vasatın üzerinde senaryolar bulunması. bu şartlar sağlandığı taktirde hiçbir egosal kaygı gütmeden  8) her konuda yardımcı olabilirim.

saygılar sevgiler.

volkanalkan

• Newbie
  • *
    • volkanalkan.info
Ynt: kısa film yapımlarına çalışma arkadaşı
« Yanıtla #1 : Ekim 06, 2010, 09:53:25 ÖÖ »
Merhaba

Öncelikle hoşgeldin aradığın ekibe ve başarılı yapımlara ulaşabileceğin bir yere geldiğinden emin olabilirsin. Fakat, akıllarda soru işareti kalmaması için soruyorum. 2. cümlende yazdığın senaryoları çekebilecek bir ekip kurmak istediğini yazmışsın ve son cümlede de ellerinde vasatın üzerinde senaryolar bulunan arkadaşlar demişsin. Eğer ki senin senaryolarını çekmekse amaç seninle birlikte bu ekipte yer alacak olan kişilerin ellerindeki senaryolar hangi amaca hizmet edecek.

Kolay gelsin. İyi çalışmalar! :)

antonin

• Newbie
  • *
« Yanıtla #2 : Ekim 07, 2010, 08:03:28 ÖÖ »
hoşbulduk. sağol.

yanlış ifade etmişim sanırım :) benim maksadım kendi projelerimi, film yapımı konusunda yeterli deneyime sahip olduktan sonraçekmek. bu nedenle ilk etapta başka arkadaşların projelerine katılmak. anlatabildim mi?

SaintFreak

• Newbie
  • *
« Yanıtla #3 : Eylül 29, 2012, 12:05:54 ÖÖ »
Son durum nedir Antonin ? senaryolarını çekebildinmi ? uzun zaman olmuş . Eğer hala ilgileniyorsan ve aynı şehirdeysek birşeyler yapabiliriz belki bu konuda ?