Gönderen Konu: İhanet ● İstihbarat Kısa Film ● GOP Anadolu Lisesi ●  (Okunma sayısı 1107 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Mühendis34

• Newbie
  • *
İhanet ● İstihbarat Kısa Film ● GOP Anadolu Lisesi ●
« : Şubat 28, 2015, 10:49:20 ÖÖ »
Merhabalar Arkadaşlar,
Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi öğrencileri olarak hazırladığımız yarı aksiyon bir kısa film.İstihbarat konulu almanca film projemiz.

Filmin İsmi :İHANET / İstihbarat Filmi
Konu: Öncelerde Türk istihbaratına çalışıp daha sonra türklere ihanet eden adamın
alman gizli servisine çalışması ve daha sonra almanların bu adama güvenmeyip ona ihanet etmesini anlatıyor.
Süre:4:30 dk.
Tür:Aksiyon/Kurgu

Gerekli ilgiyle filmin devamını çekmeyi planlıyoruz.
Paylaşıp, iyi yada kötü yorum atarsanız seviniriz.
Yönetmen: Baki Çapa
İyi Seyirler  ;)

« Son Düzenleme: Mart 29, 2015, 01:41:34 ÖÖ Gönderen: ae »

Arda

• Global Moderator
  • Jr. Member
Ynt: İhanet ● İstihbarat Kısa Film ● GOP Anadolu Lisesi ●
« Yanıtla #1 : Mart 01, 2015, 12:10:27 ÖÖ »
Hevesli bir proje, film yapmaya devam etmenizi dilerim.

Eğer üslupla ilgili birşey söylemek gerekirse, filminizin eksiği karakter oluşturmuyor olması. Birtakım oyuncular var ve bir takım olaylar var, malesef hiçbiri derinlikli değil. Hiçbir karakteri tanımıyoruz, bu sebepten baş rolde kim var o bile belli değil.

Hikaye geliştirme üzerine sorularınız varsa cevaplayabilirim.

Mühendis34

• Newbie
  • *
Ynt: İhanet ● İstihbarat Kısa Film ● GOP Anadolu Lisesi ●
« Yanıtla #2 : Mart 01, 2015, 05:11:44 ÖÖ »
Almanca Proje ödevi olarak kısa film cekmemiz istendi.Kısa filmlere büyük ilgim var.Fakat almanca senaryo yazmak çok ayrı bir olay.Türkçe olsa çok sağlam senaryo çıkarabilirdim fakat dediğim gibi kimi cümleler var ki almancaya çeviremeyeceğimiz.. :). Dediğiniz gibi kişiler tam oturmamış. O tamamen benim hatam ve farkındayım :).İnsan hata yaptıkça gelişirmiş derler ya bi nebze oyle diyelim.

2. filmi çekersek eğer silahlı + zaman durdurma efektleri + hologram vs. efectler eklemeyi düşünüyorum. Tabi bu türkçe olucak.
Yorum yaptığınız için ayrıca teşekkür ederim.Her türlü desteğe,yoruma açığım eyvallah :)