Gönderen Konu: Provesten sliderla film deneyimi  (Okunma sayısı 2837 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ottoemezzo

• Newbie
  • *
Provesten sliderla film deneyimi
« : Nisan 07, 2013, 09:56:15 ÖÖ »
Arkadaşlar merhaba,

Kısa film çekmeye merak saldığım şu günlerde hangi marka slider alsam diye baya bir araştırma yaptım. İyi bir sliderın iyi bir film için önemini tecrübeli arkadaşlar benden daha iyi bilirler. Araştırırken yurt içinde provestene rastladım. Site ve ürün tasarımlarına bakınca firmayı ilk başta yurt dışından zannettim. Yurt dışından ürün alınca kargo vergi derken ürün fiyatlarının neredeyse iki katına çıkmasından ağzı yanan bir insan olarak iletişim bölümüne bakınca yerleşkelerinin ankarada olduğunu görünce baya bir rahatladım. Ürün sipariş ettikten 2 gün sonra elime geçti. Ayarlanabilir ayakları düz olmayan zeminlerde çekim yapmamda oldukça işe yaradı. Benim gibi tek bir tripodu olan bir insan için tek tripod bağlantı seçeneğinin de olması işimi baya bir gördü açıkçası. Arabasının rahatça itilebilmesi ve takılma yapmaması çok temiz bir görüntü almamı sağladı. Az önce rastladım antalya film ekibi son filmleri nisa yağmurlarında da provesteni kullanmışlar. Görüntüler orda da oldukça temiz çıkmış.
Tecrübelerini paylaşmak isteyen başka slider kullanan arkadaşlar varsa hem marka hem örnek video film açısından referans gösterirlerse memnun olurum.